با حکم مدیرعامل بیمه ایران کشور؛
تابناک- طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت بیمه ایران کشور، سید محمد حسینی به عنوان سرپرست بیمه ایران استان هرمزگان منصوب شد.
کد خبر: ۹۶۲۳۷۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳ 08 May 2021

به گزارش خبرنگار تابناک از بندرعباس، طی حکمی از سوی سید مجید بخیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران کشور، سید محمد حسینی به عنوان سرپرست جدید بیمه ایران استان هرمزگان منصوب شد.

از سوابق اجرایی وی می توان به رییس اداره صدور شهرستان زاهدان، رییس بیمه ایران شهرستان خاش، رییس بیمه ایران شهرستان ایرانشهر، معاون فنی مدیرکل استان سیستان و بلوچستان، رییس اداره بازرسی و شکایات بیمه ایران کشور و بازرس ویژه بیمه ایران کشور اشاره کرد.


در حکم سید محمد حسینی که به امضای سید مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران کشور رسیده است آمده است:

با سلام


نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست مدیریت استان هرمزگان منصوب می نمایم.

شایسته است با عنایت به نزدیک به یک قرن اعتبار، اصالت و افتخارات گوناگون شرکت در عرصه های ملی و منطقه ای، با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بیمه ای به مردم شریف استان، از این ویژگی های ارزشمند شرکت سهامی بیمه ایران به نحو مطلوب صیانت فرمائید.

انتظار می رود با توجه به تحولات ایجاد شده در سبک زندگی جامعه امروزی، ارائه خدمات بیمه ای و با کیفیت مدیریت شعب تابعه استان با نهایت تعامل، اخلاق مداری و نیز نظارت بر شبکه نمایندگان با رویکردی تحول گرانه مد نظر جنابعالی قرار گیرد.

اطمینان دارم ارزش های سازمانی شرکت شامل پاکدستی، اخلاق و کارایی ( پاک) موکدا در حوزه جنابعالی رعایت و به صورت فراگیر ترویج خواهند شد. ان شا الله.


لازم به ذکر است، پیش از این حیدر شعبانی در سمت مدیرکلی شرکت بیمه ایران استان هرمزگان قرار داشت.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار