تابناک-رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک محموله بزرگ قاچاق دام زنده در آب های خلیج فارس و نزدیکی جزیره قشم خبر داد.
کد خبر: ۹۶۲۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ 09 May 2021

به گزارش خبرنگار تابناک از هرمزگان، علی صالحی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دستور مقام قضایی و در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق ، ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (ندسا) موفق شد یک فروند شناور حامل محموله بزرگ دام قاچاق را شناسایی و توقیف نماید.

وی با بیان اینکه این محموله قاچاق شامل بیش از ۷۵۰ رأس دام است خاطرنشان کرد: طی این عملیات ، علاوه بر توقیف شناور لنج مورد نظر ، ۶ نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.
رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با تأکید بر اینکه قاچاق دام زنده و مولد خسارات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و تولید ملی وارد می کند اظهار داشت: خوشبختانه با اقدام به موقع دستگاه قضایی استان و عملیات ضربتی ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، قاچاقچیان در تحقق نیت مجرمانه خود ناکام ماندند و از خروج این محموله بزرگ و ارزشمند دام از مرزهای کشور و خسارات ناشی از آن جلوگیری شد.

علی صالحی در پایان تأکید کرد: یکی از مهمترین مسائلی که ریاست محترم قوه قضاییه نیز همواره بر آن تأکید دارند، مبارزه جدی با پدیده قاچاق است که این مهم با جدیت پیگیری می شود و به همین منظور دستگاه قضایی با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

توقیف محموله بزرگ دام قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در آب های خلیج فارس

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار