تابناک-نوزدهمین جشن گلریزان ستاد مردمی دیه در دادگستری استان هرمزگان برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۲۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹ 09 May 2021

به گزارش خبرنگار تابناک از هرمزگان، نوزدهمین جشن گلریزان ستاد مردمی دیه با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و با مشارکت جمعی از خیرین برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این مراسم با اشاره به اینکه جشن گلریزان هر سال و در ماه مبارک رمضان، به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند برگزار می‌شود اظهار داشت: امسال نیز مانند سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا و به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی، جشن‌های گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در قالب برنامه‌های تلویزیونی و استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی برگزار می شود.

علی صالحی خاطرنشان کرد: در آیات قرآن کریم، احادیث و روایات ائمه معصومین «علیهم السلام» به احسان، نیکوکاری و مشتقات آن تأکید بسیاری شده است و بی تردید، توجه به این امر خداپسندانه موجب کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه خواهد شد.

وی همچنین در ادامه افزود: شرکت ها ، صنایع و کارخانجات تولیدی می توانند به عنوان بخشی از تکالیفی که در خصوص مسئولیت اجتماعی دنبال می کنند با مشارکت فعال در زمینه آزادی زندانیان نیازمند ، بانی این امر خیر و خداپسندانه شوند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با تأکید بر اینکه رفع گرفتاری و کمک به همنوع یکی از برکات ماه مبارک رمضان است تصریح کرد: کار خیر آثار فردی و اجتماعی زیادی دارد و موجب ثواب دنیوی و اخروی ، تزکیه و طهارت نفس، آمرزش گناهان و رفع فقر از چهره جامعه اسلامی می گردد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار