تابناک-شاهد کارشکنی در برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده خانه مطبوعات هرمزگان هستیم
کد خبر: ۹۶۲۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹ 09 May 2021

به گزارش تابناک از هرمزگان، مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان در رابطه با درخواست قانونی جمعی از اعضای این خانه برای برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده،گفت: هنوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نتوانسته است پنل برگزاری این مجمع آنلاین را از وزارتخانه دریافت کند و شاهد کارشکنی در این باره هستیم.
مهراب رشیدی به موضوع درخواست اخیر اعضای خانه مطبوعات استان اشاره و اظهار کرد: پس از درخواست گروهی قریب به ۹۰ نفر از اعضای خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان مبنی بر برگزاری مجمع عمومی فوق العاده با موضوع عزل چند تن از اعضای هیات مدیره، این درخواست در تاریخ 1 اردیبهشت با امضای افراد طی نامه‌ای ثبت و تقدیم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان شد.

وی افزود: با پیگیری های مکرری که انجام داده‌ایم، دریافته‌ایم که تا به امروز هنوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان نتوانسته است پنل برگزاری این مجمع آنلاین را از وزارتخانه دریافت کند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان جلوگیری از اجرای قانون را سبب بر هم خوردن جو روانی حاکم بر مطبوعات استان و ایجاد مواضعی علیه مسئولان استانی دانست و تاکید کرد: رویکرد ما تا به امروز حفظ اخلاق و آرامش بوده است و امیدوارم همگان به مدار قانون بازگردند و هر چه سریع‌تر این مجمع برگزار شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار