تابناک-رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: در طرح ساماندهی خودروهای مسافربر شخصی، رانندگان دارای شرایط لازم می‌توانند کد فعالیت در ناوگان حمل و نقل عمومی را از سازمان دریافت کنند.
کد خبر: ۹۷۶۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹ 07 July 2021

به گزارش تابناک از بندرعباس، حسین اخلاقی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی خودروهای مسافربر شخصی اظهار کرد: رانندگان واجد شرایط می‌توانند کد فعالیت در ناوگان حمل و نقل عمومی را از سازمان دریافت کنند.
وی خاطرنشان کرد: در راستای تقویت و توسعه خدمات حمل و نقل عمومی و همچنین به منظور ساماندهی خودروهای مسافربر شخصی، سازمان نسبت به صدور تعداد محدودی پروانه اشتغال موقت برای خودروهای شخصی واجد شرایط اقدام کرده است.
اخلاقی در این ارتباط افزود: با افزایش خودروهای مسافربر شخصی، برخی مالکان خودرو بدون رعایت ضوابط قانونی اقدام به جابه جایی مسافر کرده که لازم است رانندگان این صنف نسبت به اخذ مجوز از سازمان اقدام کنند.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در صورت عدم دریافت مجوز از سوی مسافربرهای شخصی، متخلفین توسط پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه می‌شوند، گفت: رانندگان متقاضی می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام به حوزه معاونت برنامه ریزی و نظارت سازمان، واحد نوسازی واقع در پایانه مسافربری خلیج فارس مراجعه کنند.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به بالا بردن جابه جایی های درون شهری تحت نظارت سازمان، تصریح کرد: هدف از این امر تامین و رفاه و آسایش هر چه بیشتر شهروندان است.
اخلاقی خاطرنشان کرد: شرایط ویژه ای نیز جهت دوگانه سوز کردن خودرهای مسافر شخصی از سوی شرکت ملی پخش فرآورده ای نفتی در نظر گرفته شده، که رانندگان واجدشرایط فقط با مراجعه به سایت gcr.niopdc.ir می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت اقدام کنند.

 

انتهای پیام/9063

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار