تابناک-معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه، 15 مرداد ماه 1400 برگزار می شود و از امروز یک شنبه 10 مردادماه، کارت ورود به جلسه این آزمون برای داوطلبین قابل دریافت است.
کد خبر: ۹۸۲۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱ 01 August 2021

به گزارش تابناک هرمزگان-محمد قویدل اظهار داشت: آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی دوره دوم آموزش متوسطه (دبیرستان ها و هنرستان های فنی و حرفه ای)، با رعایت پروتکل های بهداشتی، رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۵ مردادماه در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد.
وی افزود: با هماهنگی انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانش آموزانی که در آزمون ورودى ثبت نام کرده اند، می توانند مطابق دستورالعمل برگزاری آزمون ورودی که قبلاً به تمامی مدارس کشور ابلاغ شده است، با رعایت كامل پروتکل های بهداشتی، در این آزمون شرکت کنند.
به گفته قویدل، کارت ورود به جلسه و آدرس محل آزمون از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی،
hormozgan.medu.ir از امروز يكشنبه دهم مردادماه١٤٠٠ تا قبل از روز برگزارى آزمون برای داوطلبان قابل دریافت است.
قویدل گفت: داوطلبان باید، به ۱۰۰ سوال آزمون در مدت ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهند. سؤالات آزمون از کتاب های درسی آموزش قرآن و پیام های آسمان، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ، مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضی پایه نهم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳٩٩ طرح می شود.
معاون آموزش و پرورش استان هرمزگان ادامه داد: در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، تعداد شش هزار و ٣٣١ دانش آموز در استان در پایه دهم در ٢٩ دبیرستان و هنرستان نمونه دولتی، از طریق برگزاری آزمون ورودی، پذیرفته خواهند شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار