تابناک-معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اتمام تعمیرات اساسی و زیر آبی ناجی ۱۱ و الحاق این شناور به ناوگان جستجو و نجات دریایی استان خبر داد.
کد خبر: ۹۸۲۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹ 01 August 2021

به گزارش تابناک از هرمزگان ، محمدرضا پور رجبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعمیرات دوره‌ای شناورهای فعال در امر جستجو و نجات در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی صورت می‌گیرد. 

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون شناور ناجی 11 دومین فروند شناوری است که به دست متخصصان داخلی تعمیر و به ناوگان جستجو و نجات دریایی ملحق شده است.

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: کلیه قطعات یدکی مورد نیاز شناورها چه شناورهای جستجو و نجات و چه شناورهای خدماتی تا جایی که در کشور توان ساخت آن وجود داشته باشد از سازندگان داخلی تامین و به دست متخصصان مبرز داخلی تعویض می‌شود. 

پور رجبی به تعمیرات اساسی و زیر آبی صورت گرفته بر روی شناور ناجی 11 نیز اشاره کرد و گفت: خزه زدایی وایر برس کاری ضخامت سنجی بدنه زیرآبی و همچنین تعمیر اساسی سیستم رانش واتر جت این شناور از جمله مهمترین اقداماتی بوده که توسط متخصصین بومی انجام گرفته است. 

به گفته معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان 8 فروند شناور ناجی در گستره دریایی استان هرمزگان امور مربوط به جستجو و نجات دریایی را بر عهده دارند که سال گذشته 7 فروند آن در تعمیرگاه دریایی بندر شهیدرجایی مورد تعمیرات اساسی و زیر آبی قرار گرفتند. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار