تابناک-رییس پلیس آگاهی  فرماندهی انتظامی استان هرمزگان  از بررسی دقیق و کارشناسانه زوایایی فوت مشکوک یک خانم در نوار ساحلی  توسط کارشناسان انتظامی استان خبرداد.
کد خبر: ۹۸۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱ 02 August 2021

سرهنگ عبدالمجید کرمی در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع یک مورد فوت مشکوک یک دختر جوان حدودا 22 ساله در نوار ساحلی بندرعباس در موقعیت بوستان غدیر و مقابل استخر چمران در شب گذشته ، بلافاصله  رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود : کارآگاهان اداره جرایم جنایی و بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی با تشکیل تیمی به محل وقوع حادثه اعزام و ضمن هماهنگی و دعوت از مقام قضایی  در بررسی های اولیه صورت گرفته بر روی جسد متوفی هیچ گونه جراحت ، کوفتگی ، کبودی و آثاریچ مبنی بر وقوع درگیری متوفی و وقوع قتل عمد مشاهده نشد.

رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان  اظهار داشت: با هماهنگی و دستور مقام قضایی و همکاری اورژانس جسد متوفی به سرد خانه سازمان پزشکی قانونی انتقال و بررسی دقیق و کارشناسانه زوایای پنهان علت فوت این خانم توسط  سازمان پزشکی قانونی و کارشناسان پلیس آگاهی با جدیت در دستور کار بوده که نتیجه نهایی علت فوت متعاقبا به سمع و نظر شهروندان و  عموم مردم استان می رسد.۱

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار