رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس خبر داد:
تابناک-رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس از پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه همسطح سازی قطعه ۲۶ و بزودی از آغاز دو پروژه همسطح سازی در قطعات ۱۷ و ۲۷ بهشت زهرا(س) خبر داد.
کد خبر: ۹۹۵۵۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰ 21 September 2021

 

پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه همسطح سازی قطعه ۲۶ آرامستان بندرعباس/ بزودی آغاز پروژه همسطح سازی قطعات ۱۷ و ۲۷به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان؛ حمیدرضا حیدری پوری در این ارتباط اظهار کرد: پروژه همسطح سازی قطعه ۲۶ از نیمه دوم سال گذشته شروع به کار کرده و اکنون ۴۵ درصد پیشرفت داشته است.

 

وی با اشاره به اینکه مراحل مخلوط ریزی، تثبیت، شن ریزی و موزائیک کاری باعث صرف زمان می باشد،گفت: تامین مصالح مورد نیاز به صورت مستمر برای سرعت بخشیدن در اتمام همسطح سازی قطعه ۲۶ در جهت زیباسازی و تسهیل در تردد زائران اهل قبور در حال اجرا است.

 

حیدری پوری با توجه به اینکه پروژه همسطح سازی باعث تردد آسان زائرین اهل قبور بالاخص جانبازان و معلولین در قطعات می باشد، تاکید کرد: تامین مخلوط قطعات ۱۷ و ۲۷ آرامستان در حال اقدام بوده و بزودی شاهد آغاز پروژه همسطح سازی قطعه ۱۷ و بعد از آن قطعه ۲۷ بهشت زهرا(س) در دستور کار قرار دارد تا برای خدمتگزاری به شهروندان گامی دیگر برداریم.

 

وی ادامه داد: تسهیل در تردد جانبازان و معلولان جزو اولویت‌های سازمان است که مسیرهای ویژه ای ابتدا در اطراف قطعات جدید برای عبور و مرور این عزیزان ایجاد می شود.

 

این مقام مسئول در پایان گفت: با توجه به اینکه در پیشرفت پروژه های عمرانی در آرامستان نیاز به صبر و همراهی شما شهروندان است، لذا تقاضا داریم بار دیگر با خدمتگزاران خود در مجموعه آرامستان بندرعباس همراهی لازم را داشته باشید .

انتهای پیام /

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار