تابناک- رئيس ستاد انتخاباتي دكتر محسن رضايي در سيزدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در استان هرمزگان طي پيامي انتصاب " مهدی دوستی " به منصب استانداری هرمزگان تبريك گفت.
کد خبر: ۹۹۹۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۰ 06 October 2021

به گزارش تابناک از هرمزگان حسن مريدي زاده رئيس ستاد انتخاباتي محسن رضايي در سيزدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در استان هرمزگان در پيامي به" مهدی دوستی" نوشت: 

باسمه تعالی
انتخابات 28 خردادماه 1400 نقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می آید. به رغم همه فشارهای خارجی و مشکلات داخلی خصوصا مسایل مرتبط با معیشت و زندگی مردم، جبهه نیروهای انقلاب با ارائه برنامه های مدون با استقبال مردم که امید به بهبود وضعیت موجود کشور دارند مواجه گردید و جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی با اقبال عمومی به عنوان اولین رئیس جمهور گام دوم انقلاب در سیزدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری برگزیده شدند.
توجه به خواست و انتظارات جامعه، کارنامه درخشان دوره تصدی قوه قضاییه خصوصا در مبارزه با فساد و حل مشکلات و موانع تولید، روحیه و منش انقلابی و جهادی، صداقت و مردمی بودن، تبعیت از امر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، ساده زیستی و پرهیز از اشرافیگری، شفافیت و پاکدستی و ... مجموعه ارزشهای والایی است که جامعه از کارگزاران نظام اسلامی خصوصا در گام دوم انقلاب انتظار دارد.
با استقرار و شروع فعالیت دولت مجموعه انباشته شده ای از مطالبات مردمی در استانهای مختلف بوجود آمده است و انتظار می رود دولت با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت جهت حل مشکلات و توجه به مطالبات جامعه گام بردارد.
استان هرمزگان بعنوان پایتخت اقتصادی و دروازه طلایی کشور با درجه اهمیت ملی، منطقه ای و بین المللی برغم همه قابلیتها و ظرفیتهای بالقوه و بالفعل همواره مورد بی عدالتی در حوزه های مختلف آموزشی، بهداشت و سلامت، اشتغال، محیط زیست، اقتصادی، فرهنگی و خصوصا سرمایه های اجتماعی و... قرار گرفته است و بحق مردم این استان خواستار بکارگیری نیروهای توانمند استان در سطوح محلی و ملی می باشند.
نکته دردناک در استان هرمزگان بالاترین نرخ فلاکت و رتبه سی و یکم کشور بنا به آمار رسمی است که ماحصل کارنامه دستگاههای اجرایی، نمایندگان و نهادهای نظارتی موجود تا کنون می باشد که در تناقض با ظرفیتهای متعدد استان است. البته نمی توان زحمات و تلاشهای انجام شده را نادیده گرفت.
عدم اجماع مجمع نمایندگان و نمایندگان ادوار، رجال و فعالان سیاسی و اجتماعی استان از یکسو و نبود وزنه های قابل اطمینان برای پیگیری مطالبات استان در مرکز و مهمتر از همه محافل و گعده هایی که بیشتر زمینه ساز تخریب هستند و با طرح مطالبات خصوصی و کاذب بر آن بوده که منافع خود و نزدیکانشان را با امتیاز گیریهای متعدد دنبال نمایند از دیگر سو باعث تنزل جایگاه استان در نگاه حاکمیتی شده است. رهبر معظم انقلاب با درایت حکیمانه و با صراحت نمایندگان را از مداخله در انتصاب کارگزاران دولت منع نمودند. انتظار می رود نمایندگان محترم فرمایشات معظم له را نصب العین قرار دهند و به وظیفه قانونگذاری و نظارتی خود عمل نمایند.
نگاه دولت جوان انقلابی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و استفاده از نیروهای جوان مومن و انقلابی دارای روحیه جهادی باعث قرارگرفتن یک جوان در راس بالاترین دستگاه اجرایی استان هرمزگان گردید. بدینوسیله انتصاب جناب آقای مهندس مهدی دوستی را به سمت استاندار استان هرمزگان تبریک عرض نموده و امید است با کادرسازی و بهره گیری از نخبگان جوان و انقلابی استان در سطوح مختلف مدیریتی، انحصار مدیریتی و حلقه های محفلی و گعده های خصوصی شکسته شود تا زمینه خروج از وضع فلاکت موجود و رشد و پیشرفت استان و تحقق عدالت اقتصادی، آموزشی، فرهنگی، حقوقی و ... فراهم گردد. شفافیت، ارزیابی عملکردها، رسیدگی حقوقی و قانونی به عملکرد مسببان وضع موجود و راستی آزمایی عملکرد دستگاههای اجرایی و نظارتی از یکسو و ایجاد اتاق منافع هرمزگان در استان و مرکز با حضور جوانان متعهد و انقلابی به منظور آسیب شناسی شرایط موجود از سوی دیگر و بازخوانی کارنامه فلاکت استان بعنوان چراغ راه آینده می تواند گامهای مفید و موثر برای ارتقای شاخصهای پیشرفت استان و رفع تنگناهای زندگی مردم باشد.
توفیقات اولین استاندار جوان گام دوم انقلاب در استان هرمزگان در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف استان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
حسن مریدی زاده
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر محسن رضایی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری استان هرمزگان

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار