مدیرعامل بنیاد رویش:
بنیاد رویش رونمایی شد/تحت پوشش هزار دانش آموز در هرمزگان تا 1406

به گزارش تابناک هرمزگان، مدیرعامل بنیاد رویش گفت: بنیاد رویش در بندرعباس رونمایی و آغاز به کار کرد، عبدالرضا نادری‌پور در مراسم رونمایی از سند استراتژیک 10 ساله بنیاد رویش در هرمزگان بیان داشت: رسالت ما، حمایت از دانش آموزان مستعد بی بضاعت استان هرمزگان و خانوادهایشان با هر کیش و آیین و ملّیتی با هدف کمک به ساختن آینده‌ای با چشم انداز روشن برایشان است.

وی عنوان کرد: بنیاد رویش می کوشد ضمن حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده ایشان از طریق ایجاد انگیزه، آموزش و توانمندسازی، فرصت تحصیل را برای این دانش آموزان فراهم آورد؛ تا هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل باز نماند.

{$sepehr_code_1313}

نادری پور خاطرنشان کرد: حضور مؤثر انسانهای نیک‏ اندیش و بهره‏‌گیری از ابزارهای نوین مدیریتی در کنار سرمایه انسانی کارآمد، یاریگر ما در سرآمدی «بنیاد رویش» خواهد بود.

وی با بیان اینکه چشم انداز بنیاد در سال 1406 جذب هزار دانش آموز مستعد و پرورش آنها است، اظهار داشت: حمایت از دانش آموزان مستعد خانواده‌های بی‌بضاعت و توانمندسازی آنها، ارتقای فرهنگ نیکوکاری در جامعه، توسعه سیستم‏‌های سازمانی بنیاد به منظور ارائه خدمات با کیفیت و پایدارسازی منابع بنیاد از اهداف راه‌اندازی این مؤسسه خیریه در هرمزگان است.

نادری‌پور تأکید کرد: رسالت ما، حمایت از دانش‌آموزان مستعد بی‌بضاعت استان هرمزگان و خانواده ایشان با هر کیش و آیین و ملّیتی با هدف کمک به ساختن آینده‌ای با چشم انداز روشن برای ایشان است.

وی افزود: بنیاد رویش می‌کوشد ضمن حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده ایشان از طریق ایجاد انگیزه، آموزش و توانمندسازی، فرصت تحصیل را برای این دانش‌آموزان فراهم آورد؛ تا هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل باز نماند.

به گفته مدیرعامل بنیاد رویش، حفظ کرامت انسانی، عدم تبعیض نژادی و مذهبی، شفافیت در فعالیت‌ها، نظم و انضباط کاری، پایبندی کامل به رسالت و چشم انداز بنیاد، پرهیز از فعالیت سیاسی و منفعت طلبانه و حمایت معنوی از کلیه ذینفعان بنیاد از ارزشهای بنیاد رویش خواهد بود.

انتهای پیام/*