قسمتی از المان نوساز بندرعباس در پشت فرمانداری سوخت؛
آتش تصمیمات شورای شهر دامن بندر عباس را گرفت

به گزارش تابناک هرمزگان، سرپرست یک مجموعه خواه، خانواده یا اداره و در مقیاس بزرگتر شهر، کشور باید، بداند که در زیر مجموعه‌اش چه چیزی از اهمیّت بیشتری برخوردار است و اولویّت خدمات‌رسانی را در چه مسیری باید سیاست‌گذاری کند.

آتش تصمیمات شورای شهر دامن بندر عباس را گرفت

به عنوان مثال خریداری ماشین مدل بالای گران قیمت برای خانواده‌ای که اجاره‌نشین است کاری نابخردانه می‌باشد و بهتر است پدر خانواده ابتدا به فکر تهیّه‌ی مسکن مناسب و پس از آن اتومبیل مناسب و ایمن باشد، یا خریداری یخچال برای خانه به مراتب مهمتر از تهیّه چلچراغ می‌باشد.
حال اگر مدیر یک مجموعه در سطح کلان در تشخیص اولویّت‌های شهر و کشور دچار اشتباه گردد آسیب و عوارض آن به مراتب بیشتر خواهد بود.
چند روز قبل کلمه‌ی بندرعباس در ساحل با «حروف انگلیسی» به شکل یک المان ساخته شد و هزینه ساخت این المان بالغ بر یک میلیارد تومن بوده و چند روز پس از افتتاح آن دچار اتّصالی و نهایتاً آتش سوزی که باعث تخریب قسمتی از آن می‌گردد.
مطابق روال هر سال در تعطیلات عید، تعداد زیادی مسافر به استان هرمزگان که سفر می‌کنند، اول وارد بندر عباس می‌شوند، برای این حجم زیاد مسافر در ساحلی که از بیمارستان صاحب‌الزمان تا پارک غدیر آیا فقط چند سرویس بهداشتی برای رفع نیازهای نظافتی اولیه که در اختیار دارند کافی است؟؟ هر موقع بحث نیازهای بهداشتی را رفع کردید بعد بیایید المان بندر عباس را با صرف هزینه میلیاردی بسازید.

اِلمانی که به نظر نمی‌رسد بیشتر از 70 یا 80 میلیون تومان هزینه صرف ساخت آن شده باشد!!، حال باید از گردانندگان شهرداری و ناظر آن فرمانداری و استانداری پرسید ساخت کدام یک معقول‌تر بود، دستشویی برای رفاه ساکنین و مسافران یا کلمه بندرعباس به زبان لاتین؟!؟!
ساخت غیر اصولی یک نمادی که کاربردی نداشته و دچار اتصالی و آتش‌سوزی گردیده با هزینه میلیاردی آیا خیانت به بیت‌المال و کشور و نظام نیست؟!؟! اگر خوب ساخته می‌شد تا راه‌اندازی نشده دچار آتش سوزی نمی‌گشت.
می گویند قبل از افتتاح پُل ورسک سازندگان آن را در زیر پل بستند تا اگر پُل به هنگام عبور قطار تخریب شد «آنها» هم به همراه مسافران قطار از بین بروند، خوب بود با صرف هزینه میلیاردی از بیت المال شهردار به اضافه اعضای شورای شهر را به حروف انگلیسی سازنده‌ی الِمان بندر عباس می‌بستند تا به هنگام اتصالی و دود شدن یک میلیارد تومن پول زبان بسته‌ی بیت المال حضرات هم دود می‌شدند.

آتش تصمیمات شورای شهر دامن بندر عباس را گرفت
انتهای پیام/*