مسئولین باید در حفاظت از بیت‌المال حساس و کوشا باشند؛
آمبولانس‌های رها شده در زیر آفتاب و هوای شرجی بندرعباس

تابناک هرمزگان، حسن عباسی؛ گاه انسان در زندگی با صحنه‌هایی مواجه می‌شود که قادر به بیان و توصیف آن نمی‌باشد. می‌گویند اگر خدا از حق خودش بگذرد از حقّ و حقوق بندگانش نمی‌گذرد. زمانیکه کسی مسئولیّتی را قبول می‌کند زیر مجموعه‌اش می‌شود خانواده‌اش و اموال زیر مجموعه‌اش هم به اندازه‌ی اموال خودش عزیز و دوست داشتنی ، مگر اینکه خدای نکرده اعتقادی به حساب و کتاب و پاسخگویی در آخرت نداشته باشد. در آخرت شاید خداوند از گناهان و کاستی‌های بنده‌اش در مورد خودش بگذرد ولی از حق النّاس و حقوق بندگانش نمی‌گذرد.

{$sepehr_code_2590}

اگر از مقابل بیمارستان شهید محمدی گذر می‌کنید نگاهی به محوطه اورژانس 115 بیندازید. بیش از 10 عدد آمبولانس گران قیمت که شاید قیمت فعلی آنها بالغ بر 4 یا 5 میلیارد تومان باشد در زیر آفتاب بالای 40 درجه بدون پارکینگ مسقّف رها شده‌اند.
این آمبولانسها با پول نفت و گاز این ملّت تهیّه و در اختیار دانشگاه گذاشته شده است تا به مردم در مواقع اورژانس و ضروری خدمات بدهند ولی به دلیل رها شدن آنها به طور شبانه‌روزی در مقابل هوای بسیار گرم و شرجیِ بندر عباس عمر این آمبولانسها و کارایی‌اشان بسیار کاهش می‌یابد.
مسئولین محترم مطمئناً برای اتومبیلهای شخصی خود در خانه و محل کار پارکینگ تدارک دیده‌اند پس چرا این حساسیّت را در مورد بیت‌المال ندارند؟
آیا چند میلیارد آمبولانس رها شده در زیر آفتاب مستقیم بندرعباس دلیلی جز بی‌برنامگی و بی‌مسئولیّتی دارد؟
خوب است برای تمام این آمبولانس‌های گران قیمت چند صد میلیونی پارکینگ مسقّف تهیّه و از آمبولانسهای غیر فعّال با پوشاندنشان با چادرهای مخصوص در مقابل شرجیِ هوا محافظت شود.
مسئول محترمی که اگر کولر گازی اتاقت دو دقیقه کار نکند زمین و زمان را به هم می‌ریزی و اگر برای اتومبیل شخصیت پارکینگ مسقّف پیدا نکنی پشت میزت حاضر نمی‌شوی کاش درصدی ناچیز هم در مقابل بیت المال زیر مجموعه ات حساسیّت و وسواس داشتی یقین بدانید تخریب این اموال و عواقب ناشی از آن شاید از دید مسئولین بالادستی شما و دستگاه قضایی پنهان بماند ولی از دید "خدا" و بندگان خدا پنهان نمی‌ماند.
انتهای پیام/*