نازنین شیبانی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان می‌شود!

به گزارش «تابناک هرمزگان»؛ بدون شک نقش سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای استان هرمزگان بسیار با اهمیت است و طبیعی است که هر فردی ممکن است برای این منصب مناسب نباشد و تأیید صلاحیت مدیریتی آن فرد نیز مراحل خاص خود را دارد چرا که اصولاً هر کسی نمی‌تواند از پس این مسئولیت خطیر برآید و به همین دلیل و اهمیت بسیار زیاد موضوع، افرادی در رده خانم نازنین شیبانی ممکن است هرگز نتوانند به سادگی از پس مدیریت سازمان عریض و طویلی مانند سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بر آیند و اصولاً چنین مسئولیت‌هایی برای خانم شیبانی بسیار زود هنگام و تعجب‌آور خواهد بود!

نازنین شیبانی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان می‌شود!
از سویی دیگر صالح دریانورد نیروی بومی استان و یکی از نخبه‌های اهل سنت است که صاحب تجربه و دارای مهارت‌های منحصر به فرد در امر برنامه‌ریزی است.
صالح دریانورد تاکنون نقش بسیار پر رنگی در روند توسعه استان ایفاء کرده است و به ‌عبارت‌ دیگر مغز متفکر برنامه‌ریزی هرمزگان به شمار می‌رود و حال چه اتفاقی رخ داده که استاندار هرمزگان و برخی نمایندگان ، قصد جابجایی این نیروی بومی را دارند جای بسی تعجب دارد!
البته هنوز هم جای سؤال دارد که «نازنین شیبانی» یک نیروی غیر بومی ، متولد بافق و بزرگ شده شهرستان حاجی‌آباد است طی چه پروسه‌ای و با حمایت تأثیرگذار چه کسی توانسته پله‌های ترقی را بسیار سریع طی کرده و به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان منصوب شود.؟!
خانم "نفیسه شیبانی" از نزدیکان "نازنین شیبانی" نیز طی همین پروسه شتابزده به عنوان معاونت توسعه و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان منصوب شده است!
گفتنی است طبق آخرین اطلاع ، خانم نازنین شیبانی که جهت انجام مراحل اداری و مصاحبه‌های لازم راهی تهران شده بود نتوانسته نظر کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را به خود جلب کند و در مصاحبه تخصصی رد شده است!
انتهای پیام/*