رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبر داد؛
استقرار نماینده ثبت اسناد در شهرستان بشاگرد /کاهش نیاز به تردد اهالی به مرکز استان و شهرستان جاسک

به گزارش تابناک هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: پیرو تأکیدات ریاست محترم قوه قضائیه مبنی بر تکمیل روند خدمت رسانی قضایی به مردم شریف بشاگرد، نماینده اداره ثبت اسناد و املاک در دادگستری این شهرستان مستقر شد.

استقرار نماینده ثبت اسناد در شهرستان بشاگرد /کاهش نیاز به تردد اهالی به مرکز استان و شهرستان جاسک

وی هدف از استقرار نماینده اداره ثبت اسناد و املاک در دادگستری شهرستان بشاگرد را کاهش نیاز به تردد اهالی این شهرستان به مرکز استان و جاسک ، تکریم مراجعان و خدمت رسانی مطلوب به مردم عنوان کرد.

صالحی تصریح کرد:از این پس با استقرار نماینده ثبت اسناد و املاک در دادگستری شهرستان بشاگرد، خدمات ضروری ثبتی از جمله توقیف و رفع توقیف املاک در محل دادگستری این شهرستان صورت می گیرد.

این مقام قضایی همچنین تصریح کرد: از طریق ایجاد شبکه های ارتباطی و توسعه زیر ساخت های الکترونیک در دادگستری بشاگرد، دسترسی به سامانه های مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان در این شهرستان میسر گردیده و امکان ارائه خدمات به مردم بشاگرد فراهم شده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در خاتمه خاطرنشان کرد: دستورات لازم در خصوص پیگیری احداث اداره ثبت اسناد و املاک و همچنین پزشکی قانونی در شهرستان بشاگرد صادر شده است.

انتهای پیام/*