تجلیل از مدیرعامل ایزوایکو در اختتامیه جام رسانه امید

کد خبر: ۱۱۷۳۲۶۹
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۲ 20 June 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//آیین اختتامیه جام رسانه‌ای امید یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد اوجی وزیر نفت و دیگر مسوولان کشوری و لشگری در تهران برگزار شد که در این مراسم از دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو به عنوان  مدیرعامل مجتمع پیشرو و فعال در راه اندازی و برقراری اردوهای راهیان پیشرفت و همچنین فعالیت بی شائبه در امیدآفرینی  و روایتگری پیشرفت تجلیل شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو مراسم اختتامیه جام «رسانه امید» کشور پس از دو روز رقابت، امروز در دانشگاه انقلاب اسلامی تهران با حضور سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، «محمد مهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «جواد اوجی» وزیر نفت و دیگر مسوولان کشوری و لشگری به کار خود خاتمه داد.

لمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور به عنوان صنعت برگزیده در این رویداد به روایت پیشرفت صنعت دریایی کشور در عرصه کشتی سازی و سکو سازی  پرداخت.

مدیرعامل ایزوایکو در روایت خود به بیان رشد و پیشرفت کشور در عرصه کشتی سازی با تناژ بالا و نیز تعمیرات انواع شناورها و ساخت سکوهای نفتی از تشکیل کنسرسیوم ویژه‌ای به منظور ارتقای تراز ساخت و توان اجرایی کشور خبر داد.

در پایان این مراسم از دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نابیب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو به عنوان سکان دار مجتمع پیشرو، فعال و آغازگر اردوهای راهیان پیشرفت و همچنین فعالیت بی شائبه در امیدآفرینی  و روایتگری پیشرفت تجلیل شد که سرهنگ جلالی رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان به نیابت از مدیرعامل ایزوایکو لوح یادبود جام رسانه امید را دریافت کرد.

گفتنی است مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران یکی از حامیان اصلی برگزاری جام رسانه امید در استان هرمزگان بوده و افتتاحیه این رویداد در استان هرمزگان نیز در این مجتمع برگزار و آغاز شده است.

ایزوایکو در سال گذشته میزبان قریب به ده هزار نفر بازدید کننده در قالب اردوهای راهیان پیشرفت بوده است که شامل دانشجویان دانشگاه های ممتاز کشور، دانش آموزان، معلمان، طلاب، روحانیون، اساتید دانشگاه ها، دانش آموزان نخبه و فعال در زمینه رباتیک و سایر اقشار مختلف جامعه از سراسر کشور بوده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار