نشست خبری ستاد مردمی دکتر پزشکیان در هرمزگان :

بهره مندی از نیروی های توانمند هرمزگان در بدنه دولت جدید

تابناک-ابراهیم امینی پوری رییس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در هرمزگان گفت:با همفکری و همدلی ستاد دکتر پزشکیان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هرمزگان به دنبال بهره مندی از نیروهای توانمنددر بدنه دولت چهاردهم هستیم.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۹ 07 July 2024

 

به گزارش تابناک از بندرعباس،ابراهیم امینی پوری رییس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در هرمزگان در نشست جمعی از خبرنگاران ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حسین ابن علی،سید الشهدا  به تک تک بزرگواران اظهار داشت: ایام محرم را متقارن با پيروزي رییس جمهور منتخب به فال نیک گرفته و درس آزادی وشجاعت سرلوحه کار دولت جدید قرار خواهد گرفت.

وی گفت: از مردم شریف ایران تشکر و قدردانی می کنم که پیام مقام معظم رهبری را لبیک گفتند و در مشارکت و شور انتخاباتی کشور مشارکت گسترده نمودند و ایران عزیزمان را در جهان با اقتدار سرفراز نمودند. 

ابراهیم امینی پوری رییس ستاد مردمی دکتر پزشکیان در هرمزگان خاطر نشان کرد: دکتر پزشکیان در انتخابات چهاردهمین دوره با دو مرحله با چهار تفکر در تقابل بودند و با انتخاب مردمی ،رییس جمهور شدند و از همه اقوام ،اقشار ،زنان،مردان الخصوص علما اهل سنت که با همه نامهربانی هایی که به آنان شده است حمایت و بامشارکت حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمودند قدردانی می کنم.

 

امینی پوری‌ با ذکر شعار سیاست خارجی دکتر پزشکیان برای ایران‌ بیان کرد: با عنوان سه اصل عزت،حکمت و مصلحت‌ در ارتقای جایگاه، امنیت و اقتدار ایران در جهان و هم تامین رفاه و آسایش برای تک تک ایرانیان می‌دانند

امینی پور تاکید کرد: اعتقاد دارم دکتر پزشکیان سیاست خارجی را وسیله‌ای برای برقراری ارتباط بین المللی برای دفاع از حق وسهم کشور ایران در جوامع مختلف فراهم می آورند .در دولت سيزدهم در بخش تعامل با دنیا کار زیادی نشده است .در ابتدای دولت چهاردهمین اتحادیه اروپا برای مشارکت با دولت جديد با رییس جمهور منتخب اعلام همکاری نمودند. 

این مقام مسئول بیان کرد:دولت چهاردهمین برای کمک به اصحاب رسانه طبق قوانين و مقرراتی هست که در گذشته از قبیل تامین کاغذ و غیره داشته و قطعا برای این دوره نیز خواهد داشت.

دکتر پزشکیان دولت ملی اعلام کردند و کابینه خود را تا زمان تحلیف از بین افراد شایسته و توانمند معرفی خواهد کرد. بنده در استان هرمزگان افراد شایسته و قابلی با هر دیدگاه و تفکری در هر دولتی سرآمد بودند و در همه بخش ها و در مدیریت های کلان و خرد بخوبی می توانند اداره کنند و مستلزم همکاری و همدلی بین مسؤلین اين استان اتفاق خواهد خورد. نیروهای شایسته اهل سنت این تحریم و تنگناها انشالله رفع شود و از ظرفیت این بزرگواران استفاده شود.

 

استقاده از ظرفیت نیروی انسانی در بدنه دولت منتخب منوط به خواستن چندجانبه شامل نمايندگان مجلس و رؤسای ستاددکتر پزشکیان و مسیولان استانی با همدلی در دولت چهاردهمین توسط رییس جمهور منتخب با در نظر نگرفتن دیدگاههای جناحی موفق خواهیم شد.قطعا باید منتظر استقرار دولت جدید باشیم تا افراد کارآمد منتصب شود و دکتر پزشکیان اعتقادی به حیات خلوت ندارند.

برای دو جزیره کیش و قشم در دولت های قبل از نیرویهای انسانی بومی کمتر از انتظار استفاده شد که طبق اعتقاد دکتر پزشکیان حیات خلوت نخواهند داشت و دولت چهاردهمين وطیفه خود میدانم که با جمع بندی مشکلات و پیشنهادات و دغدقه ها و خواسته ها به ایشان اعلام خواهیم کرد.

در استان هرمزگان شش ستاد مستقر بودند ستادهای مرکزی،مردمی توسط دکتر پزشکیان برای دکتر ذاکری و اینجانب صادر شد و چهار ستاد توسط دکتر عارف یا سردار مولوی احکامی صادر شد .در هرمزگان با همدلی احکامی یا اتفاق نظر روساهای ستادهای انتخاباتی دکتر پزشکیان در هرمزگان با جمع بندی و بامحوریت مشورت صادر می گردید. 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار