دستهایی برای آزادگی ،آتلیه خیابانی عکس محرم

تابناک-به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم تابلو هایی تحت عنوان دستهایی برای آزادگی در دیواره جنوبی شهرداری مرکزی در بلوار امام خمینی (ره)نصب شد
کد خبر: ۱۱۷۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۴ 08 July 2024

دستهایی  برای آزادگی ،آتلیه خیابانی  عکس محرمبه گزارش تابناک از بندرعباس این تابلو ها ترکیبی از ۱۴تصویر است که هر تابلو در ابعاد ۲*۳ یک حکایت ،سخن یا هدف عاشورایی را با استفاده از المان و تصویر دست روایت می کند.

 

پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر عباس افزود این تابلو ها به گونه ای نصب شده که شهروندان می توانند برای عکاسی از هر تابلو به طور جداگانه به عنوان بکراند عکس خود استفاده نمایند.

مدیر ارتباطات شهرداری افزود این فضا با هدف ایجاد اتلیه خیابانی عکس محرم برای شهروندان راه اندازی شده که در فضای باز شهروندان با یک بکراند مفهومی که دست محور آن می باشد عکس دلخواه خود را ثبت و برای تبلیغ و‌ترویج محرم در فضای مجازی منتشر می نمایند.

پاسالار خاطر نشان کرد : پیاده روی ظلع جنوبی شهرداری بندر عباس از امروز ۱۷تیر به عنوان یک آتلیه خیابانی تا ۱۲محرم برای استفاده شهروندان اماده و محیا شده است تعداد ۱۴تصویر از دستها به شکل نمادین بنام و نیت ۱۴معصوم‌ در این پیاده رو نصب شده است.

دستهایی  برای آزادگی ،آتلیه خیابانی  عکس محرم

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار