تابناک-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان در خصوص وجود منکرات در سواحل گفت: متأسفانه در سطح  سواحل استان شاهد برخی منکرات  به ویژه در حوزه عفاف و حجاب هستیم که می‌بایست دستگاه‌های ذی ربط توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.
کد خبر: ۱۰۰۰۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲ 11 October 2021

به گزارش خبرنگار تابناک از هرمزگان، دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر اظهار داشت: نبود پلاژ مناسب برای بانوان  و آقایان در سواحل، حضور مختلط در دریا، پوشش بسیار نامناسب آقایان برای شنا  از منکرات بزرگی است که در استان هرمزگان  با آن مواجه هستیم.   

 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر کریمی افزود: داشتن ساحل و دریا یک ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری استان هرمزگان فراهم کرده است که متاسفانه عدم توجه و غفلت دستگاه‌ های ذی ربط موجب به وجود آمدن منکرات بزرگی از جمله تور‌های گردشگری غیر مجاز  شده است که بی بندوباری را  در سواحل ترویج می‌دهند.

 

در ادامه دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر عنوان کرد: برای رفع مشکلات حوزه سواحل  استان هرمزگان مدیران باید بطور جهادی وظایف خود را انجام و از کار‌های که منجر به موازی کاری و  هم پوشانی می شود، جلوگیری کنند و در برابر سلامت مردم مسئول هستند.  

 

در پایان از استاندار جدید انتظار می‌رود بطور جدی در خصوص ساماندهی سواحل ورود کند و دستگاه‌های متولی را ملزم به انجام وظایف خود کند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار