تابناک-جلسه هم اندیشی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن کریمی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکراستان هرمزگان با مهندس مهدی نوبانی شهردار بندر عباس در محل دفتر شهرداری برگزار گردید.
کد خبر: ۱۰۰۲۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳ 17 October 2021

به گزارش تابناک از هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر کریمی ضمن تبریک انتصاب مهدی نوبانی به عنوان شهردار بندرعباس اظهارکرد: شهرداری جایگاه ویژه ای برای اشاعه معروفات در سطح شهر دارد چرا که در حوزه های مختلفی فعالیت می کند. یکی از گلایه های ستاد نسبت به شهرداری عدم ورود به مباحث فرهنگی است که شاخصه های اصلی انقلاب اسلامی را دنبال می کند.

دکتر کریمی افزود:برای از بین بردن مشکلات و موانع در جامعه باید مردم آمربه معروف و ناهی از منکر باشند و برای رسیدن به این هدف نیاز به آگاه سازی عمومی داریم و یکی از مهم ترین موضوعاتی که شهرداری می تواند در آن زمینه بطور ویژه نقش داشته باشد در خصوص آموزش و اطلاع رسانی است که درهمین راستا قانون هم اشاره دقیقی به این امر مهم می کند.

دبیرستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان در خصوص رفع مشکلات سواحل عنوان کرد: شهرداری نقش تاثیرگذاری برای از بین بردن  زشتی هایی که در  سواحل می بینیم دارد و یکی از ضروریاتی است که شهرداری باید به آن ورود کند. عدم وجود مکان مناسب برای استفاده از فضای ساحل و دریا باعث شده تعداد زیادی از بانوان نتوانند از این موهبت خدادادی بهره ببرند. 

در ادامه  شهردار بندرعباس ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی بیان داشت:امربه معروف و نهی از منکر اگر در جامعه ای فرهنگسازی شود بسیاری از مشکلاتی که با آنها روبه رو هستیم مخصوصا در حوزه حقوق شهروندی برطرف خواهد شد.

نوبانی بیان کرد: وظیفه ما این است که به فکر مردم باشیم و برای خدمت به مردم تلاش کنیم و برای رسیدن به  این معروف تمام تلاشمان را می کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد بتوان با افزایش همکاری‌های دوجانبه در این راستا بهتر عمل کرد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار