تابناک-رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از تشدید نظارت‌ها بر بازار کالاهای اساسی خبرداد و گفت: یک محموله ۲۵ تنی روغن احتکار شده در هرمزگان کشف شد.
کد خبر: ۱۰۴۴۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵ 12 May 2022

به گزارش تابناک هرمزگان، عباس مویدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نخستین روز از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در استان هرمزگان از ساعات نخستین بامداد، 25 اکیپ نظارتی در سطح استان با مراجعه به صنوف، عمده فروشی‌ها، فروشگاههای زنجیره‌ای و نانوایی‌ها اقدام به کنترل قیمت‌های کالاهای اساسی کردند.

 

وی افزود: تا ظهر امروز به تعداد 300 بازدید از نانوایی ها و سایر صنوف به عمل آمده و مشاهده شد کالاهای اساسی، به ویژه مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن مورد نیاز خانوار با قیمتهای مصوب در اختیار مردم قرار گرفته است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: در برخی از فروشگاه‌ها نیز، بنا به وجود روغن از روزهای قبل، عرضه آن به قیمت‌های قبلی ادامه داشت.

 

وی تصریح کرد: هر کدام از اکیپ‌ها شامل سه نفر بوده و در مجموع بیش از 80 نفر در اجرای این طرح شرکت کرده و نظارت‌ها همچنان ادامه دارد.گزارش‌های تهیه شده توسط اکیپ‌های نظارتی، بصورت روزانه و در اسرع وقت به ستاد ارائه و با تمام تخلفات احتمالی به طور قانونی برخورد می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار