تابناک هرمزگان// فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی جمع آوری سلاح و مهمات با دستگیری ۷متهم و کشف ۲۵ قبضه سلاح شکاری و جنگی در استان خبرداد.
کد خبر: ۱۰۸۰۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۹ 03 December 2022

به گزارش تابناک از هرمزگان//سردار غلامرضا جعفری  بیان داشت: با توجه به وضعیت حاکم درکشور و استان و وقوع تجمعات اعتراضی توأم با اغتشاش و نا آرامی، با تلاش همه جانبه پلیس امنیت عمومی استان طرح ضربتی جمع آوری سلاح و مهمات به مدت 4 روز در سطح استان اجرا شد.

وی افزود : در اجرای این طرح 25قبضه اسلحه غیر مجاز شامل 10 قبضه اسلحه جنگی و 15 قبضه شکاری به همراه 144 عدد فشنگ شکاری و جنگی کشف و در این رابطه 7 نفر از دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

این مقام انتظامی استان با تأکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاک سازی مناطق آلوده و طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه قاچاق سلاح به کشور یکی از اهدافی است که دشمن برای ایجاد نا امنی و از بین بردن آرامش جامعه دنبال می کند گفت: پلیس قاطعانه با قاچاقچیان سلاح برخورد می کند و در این خصوص از شهروندان می خواهیم هرگونه اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تلفن 110 مرکز فوریت های پلیسی اعلام کنند.

انتهای پیام//

برچسب ها: سلاح شکاری
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار