تابناک هرمزگان// سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از دریافت تسهیلات دو هزار میلیاردی جهت ساخت و توسعه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی مگاهاسپیتال خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۰۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹ 05 December 2022

 

 

به گزارش تابناک از هرمزگان//دکتر غلامعلی جاودان صبح امروز (۱۴ آذرماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت افزایش تخت بستری در استان، افزود: در راستای تکمیل ساخت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی از سوی بانک رفاه اعتبارات خوبی به مبلغ دو هزار میلیارد ریال در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار داده شده که تا کنون ۵۲۰ میلیارد ریال از این تسهیلات توسط دانشگاه دریافت شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس گامی برای بهبود شاخص بهداشت و درمان در بندرعباس است، اظهار کرد: ساخت این بیمارستان یکی از بزرگ‌ترین گام‌ها در راستای رفع دغدغه مردم استان هرمزگان در حوزه سلامت و درمان است که با وارد مدار شدن این بیمارستان، بخش قابل توجهی از کمبود تخت بیمارستانی در استان برطرف می شود و شاخص های بهداشت و درمان در هرمزگان ارتقای بیشتری خواهد یافت.
جاودان در پایان عنوان کرد: با توجه به اینکه حوزه سلامت یک حوزه فراگیر است و انتظار می‌رود صنایع استان نیز در ارتقاء سلامت استان بیش از پیش پیشقدم باشند.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار