احمدكناری نژاد ، عضو شورای شهر بندرعباس:
تابناک هرمزگان// احمدكناری نژاد ، عضو شورای شهر بندرعباس، در جلاس روساي كميسيون هاي شهرسازي و معماري كلانشرهاي و مراكز استان ها که در بندرعباس برگزار شد، به نکاتی که در مورد نوسازی و بهسازی و باز افرینی شهر ی در شهر بندرعباس باید مد نظر قرار بگیرد اشاره کرد.
کد خبر: ۱۰۸۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱ 27 January 2023

به گزارش تابناک از هرمزگان// ١- شهربندرعباس نیازمند فوری بازگشایی ارتش نیرو دریایی و هوایی و خارج شدن زندان ازمحدوده شهر می باشد .

٢- دولت به شهرداری بندرعباس مجوز بلند مرتبه سازی به دلیل کمبود زمین برای ساخت مسکن ،دولت این مجوز را به شهرداری بندرعباس بدهد .

٣- سرانه های خدماتی درمانی، آموزشی، ورزشی و فضاسبز درشهر بندرعباس بسیار پایین است درخواست دارم از دولت مجوز تغییرکاربری به سرانه های مهم و حیاتی خدماتی داده نشود.

٤- باتوجه به مصوبه سال١٣٩٠ هيات مدير شركت ملي بازآفريني مبني براختصاص اراضي مرسوم به ٣٥٠ هكتاري واقع درشمال شهر درخواست مي گردد براي ساماندهي و بازآفريني بافت فرسوده اين شهر و در راستاي تامين سرانه هاي اين اراضي به شهرداري بندرعباس مطالبق طرح اعلامي تحويل گردد.

٥- در اختيار قراردادن ٥٠٠٠ تن قير يارانه اي جهت توليد آسفالت براي استفاده در ٤٣ درصد بافت فرسوده شهر بندرعباس

٦- به منظور تامين مسكن و بازگشايي معابر در بافت هاي هدف بازآفريني تفاهم نامه به منظور مشاركت مدني دولت تهيه و تصويب گردد.

٧- با توجه به وجود دریا در ضلع جنوب، و كوهستاني بودن در شمال می‌توان ادعا کرد که«توسعه از شرق وغرب » شهر بندرعباس تنها گزینه کنونی برای گسترش شهربندرعباس است.

٨- پروسه ی زمان بر صدور پروانه ی ساختمانی است که با توجه به تاثیر آن در مقوله های مختلف از جمله قیمت تمام شده ی ساختمان، نیازمند تدابیر ویژه ای جهت کاهش زمان فرآیند است.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار