تابناک هرمزگان// مدیر محتوایی طرح کالابرگ الکترونیکی گفت: تاکنون در هرمزگان ۱۲۰۰ فروشگاه به طرح کالا برگ الکترونیک متصل شده‌اند.
کد خبر: ۱۰۸۹۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹ 28 January 2023

به گزارش تابناک از هرمزگان// محسن نیک‌نفس در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی در هرمزگان، افزود: تا هفته آینده نیز ۲۵۰ فروشگاه دیگر به این طرح متصل می‌شود.وی با بیان اینکه در حال حاضر بیشترین تراکنش‌ها به شهرستان‌های بندرعباس، بندرلنگه و میناب اختصاص دارد، تصریح کرد: در مرحله نخست قرار است ۱۵۰۰ فروشگاه در هرمزگان به طرح کالا برگ الکترونیک متصل شود.
مدیر محتوایی طرح کالابرگ الکترونیک با اشاره به اینکه ثبات قیمت کالاها به نرخ شهریور ۱۴۰۰ و استفاده یک ماه زودتر از یارانه، از مهمترین مزایای اجرای طرح کالا برگ الکترونیک است، اظهار کرد: ۱۰ قلم کالای اساسی از جمله برنج، روغن و مرغ مشمول این طرح است.
وی با اشاره به اینکه افراد برای مشاهده فروشگاه‌های طرف قرارداد این طرح می‌توانند به سامانه و برنامه شما مراجعه کنند، عنوان کرد: افرادی که حساب یارانه آن‌ها در هرمزگان است، می‌توانند برای مشاهده‌ی میزان اعتبار و اقلام کالایی مصوب با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #۲۸*۷۸۸* را شماره گیری کنند.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار