تابناک هرمزگان- مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: ۶۰۰ داوطلب و امدادگر این استان در طرح امداد و نجات و سایر طرح‌های نوروزی مشارکت دارند.
کد خبر: ۱۰۹۶۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲ 16 March 2023

به گزارش تابناک هرمزگان//مختار سلحشور اظهار کرد: طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر استان هرمزگان از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز خواهد شد و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ادامه دارد.

وی ادامه داد: ۲۸ پایگاه ثابت امداد و نجات بین شهری ، پایگاه‌های موقت و پایگاه دریایی، به همراه ۳۱ کشیک ۲۴ ساعته امداد و نجات با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حوزه معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر به هموطنان در ایام نوروز خدمات می‌دهند.

وی با اشاره به اجرای بازآموزی ویژه طرح امداد و نجات نوروزی ۱۴۰۲ و با هدف توانمندسازی نجات‌گران در پایگاه‌های امدادی، اضافه کرد: امدادگران با به‌کارگیری خودروهای عملیاتی شامل آمبولانس، وانت و خودرو نجات به صورت ۲۴ ساعته، در این طرح به مسافران ارائه خدمت خواهند کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: امسال در ایام نوروز اعضای داوطلب جوان با برپایی ۱۰ پست خدمات بشردوستانه جهت مسافران نوروزی، از ۲۵ اسفندماه در ورودی های استان، با شعار «جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی» به مسافران خدمات ارائه می‌کنند و فعالیت خود را تا ۱۳ فروردین ماه سال آینده ادامه می‌دهند.

سلحشور بیان کرد: ۶ پست از مجموع پست‌های نوروزی جوانان ثابت در شهرستان‌های بندرعباس، قشم، سیریک، جاسک، رودان، پارسیان، حاجی آباد و چهار پست سحاب در شهرستان‌های قشم ، جاسک، بندرعباس و جزیره هرمز به مسافران نوروزی خدمات ارائه خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: در طول ۲۰ روز طرح نوروزی این جمعیت در ۲ حوزه امداد و جوانان بیش از ۶۰۰ نفر از اعضا، داوطلبان، امدادگران و نجاتگران مشارکت خواهند داشت.

انتهای پیام//

برچسب ها: هلال احمر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار