تابناک-شهردار بندرعباس پنج رویکرد اصلی در دوره کنونی مدیریت شهری را تشریح کرد و گفت: نیروهای شهرداری با تخصص و اشرافی که نسبت به حوزه‌های کاری خود دارند، می‌توانند موجب رقم زدن اتفاقات خوب کارشناسی شده باشند.
کد خبر: ۹۹۹۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶ 09 October 2021

به گزارش تابناک هرمزگان،مهدی نوبانی در جلسه آغاز به کار رسمی خود به عنوان شهردار بندرعباس که با حضور فرماندار، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران عالی این شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: پس از انتخاب به عنوان شهردار، جلساتی با مدیران بخش‌های مختلف برگزار شده و برنامه‌ریزی لازم برای حوزه‌های مختلف مدیریت شهری مشخص شده است.
وی با قدردانی از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر، افزود: از امروز، طبق برنامه مشخص شده و بر اساس اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت حرکت خواهیم کرد.
شهردار بندرعباس با اشاره به پنج شاخص اصلی در این دوره مدیریت شهری، با تاکید بر استفاده از خرد جمعی و تکریم ارباب رجوع به عنوان دو موضوع مهم در برنامه‌های کنونی شهرداری بندرعباس، عنوان کرد: احترام به مردم بندرعباس که در واقع جامعه هدف ما هستند و هر کاری انجام می‌دهیم برای رفاه آنهاست، دارای اولویت است.
نوبانی با تاکید بر کاهش زمان رسیدگی به امور و تعجیل در فرایندهای اداری و خدماتی، خاطرنشان کرد: در بحث تکریم ارباب رجوع، احترام کلامی، رفتاری و کاری مدنظر قرار داشته و مورد تاکید تمام بخش‌ها قرار دارد.
این مقام مسئول با اشاره به دیگر مولفه‌های مورد تاکید در مدیریت کنونی شهرداری بندرعباس، عنوان کرد: توجه به معیشت کارکنان و پرسنل نیز یکی دیگر از رویکردهای جدی خواهد بود، چرا که اعتقاد داریم اگر پرسنل به عنوان سرمایه انسانی مورد توجه باشند، انجام امور نیز با کیفیت و سرعت بیشتری دنبال می‌شود.
شهردار بندرعباس همچنین از عدالت و شفاف‌سازی به عنوان دیگر اهداف خود در این دوره مدیریتی یاد کرد و ادامه داد: سالم‌سازی بخش‌های مختلف جزو رویکردهای مورد تاکید است که برای آن برنامه مشخصی خواهیم داشت.
نوبانی در انتها نیز ضمن قدردانی از زحمات شهردار پیشین و سرپرست شهرداری بندرعباس، گفت: نیروهای شهرداری با تخصص و اشرافی که نسبت به حوزه‌های کاری خود دارند، می‌توانند موجب رقم زدن اتفاقات خوب کارشناسی شده باشند.
اضافه می‌شود، در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات عباس امینی‌زاده شهردار پیشین و همچنین عبدالحسین ارجمند که مدت دو ماه سرپرستی شهرداری بندرعباس را بر عهده داشت، مهدی نوبانی فعالیت خود به عنوان شهردار بندرعباس را آغاز کرد.
همچنین شایان ذکر است، آیین رسمی معارفه مهدی نوبانی به عنوان شهردار بندرعباس طی روزهای آتی انجام می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار