تابناک-باغ پرندگان بندرعباس که حدود ۲ سال بود تعطیل شده بود در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان شهردار بندرعباس بازگشایی شد.
کد خبر: ۱۰۳۳۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴ 12 March 2022

به گزارش تابناک هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس در  آیین بازگشایی باغ پرندگان بندرعباس اظهارداشت: خداوند زیبا است و زیبایی‌ها را نیز دوست دارد، جلوه‌های زیبایی و زیبا دوستی خداوند بر روی زمین فراوان است و در بین مخلوقات خداوند انسان می‌تواند درس توحید بگیرد.

وی افزود: شهر بندرعباس به عنوان یکی از شهرهایی که دالان حرکت مسافران است باید آنقدر جلوه‌های زیبا در این شهر ایجاد شود که از محل عبور مسافران و گردشگران به محل توقف تبدیل شود و گردشگران را میخ‌کوب کند.

عبادی‌زاده عنوان‌کرد: راه‌اندازی باغ پرندگان اقدام خوبی بود و بازسازی و آماده‌سازی مجدد آن می‌تواند گردشگران بسیاری را به این مکان بکشاند و مردم نیز بتوانند از این فضا استفاده کافی را داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تاکید‌کرد: در آینده بخش خصوصی باید در شهرستان بندرعباس سرمایه‌گذاری کنند تا اینجا به یک توقفگاه ایجاد شود و این امر محقق نمی‌شود مگر اینکه جلوه‌های طبیعی شهر به نمایش عموم گذاشته شود.

احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهارداشت: باید تمام سعی و تلاش برای تکمیل مجموعه‌های گردشگری چه در فصل زمستان و چه در فصل تابستان انجام شود تا مردم بندرعباس بتوانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی افزود: ظرفیت استان هرمزگان بسیار زیاد است و اگر ما ظرفیت‌های بندرعباس را بیشتر به نمایش بگذاریم مدت‌زمان ماندگاری گردشگران در شهر بندرعباس افزایش پیدا کند.

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در آیین بازگشایی باغ پرندگان بندرعباس اظهارداشت: زمانی که به عنوان شهردار بندرعباس خدمت مردم رسیدیم این مکان تعطیل بود و در این مدت زحماتی به صورت شبانه‌روز کشیده شد تا دوباره بازگشایی شود.

وی افزود: آبزیان، ماکیان، پرندگان شکاری و پرندگان زینتی  در این محل وجود دارد و حتما در این مرکز آتلیه عکس و فیلم را‌ه اندازی خواهیم کرد تا مردم بتوانند عکس‌هایی در این مکان به یادگار داشته‌باشند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار