گزارش اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان از زلزله بستک :
تابناک-مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اعلام حضور میدانی استاندار هرمزگان در مناطق زلزله زده گفت: تیم‌های ارزیاب اعزامی در حال برآورد نهایی خسارات وارد شده به منطقه کانونی زمین لرزه هستند و پس جمع بندی نهایی، گزارش آن اعلام خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۳۴۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳ 17 March 2022

 

به گزارش تابناک هرمزگان، مهراد حسن‌زاده به تشریح جزییات زلزله ۶ ریشتری در استان هرمزگان پرداخت.

وی گفت: زلزله ۶ ریشتری در حوالی کوخرد بستک رخ داده و حدود ۷ پس لرزه در این منطقه به وقوع پیوست که بزرگترین آن ۴/۱ ریشتر بوده است.

حسن زاده ادامه داد: اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است و در همان ساعت اولیه زلزله تشکیل ستاد بحران در فرمانداری بستک در دستور کار قرار گرفت، خوشبختانه در این زلزله ۶ ریشتری خسارت جانی و مصدومیت نداشته‌ایم.

وی تصریح کرد: در این زلزله، برق ۱۱ روستا در بخش کوخرد قطع شد که بلافاصله با کوتاه ترین زمان ممکن و با ورود اکیپ اتفاقات برق، برق ۱۰ روستا وصل شد و یک مورد هم افتادگی تیر برق در بخش مهران داشته‌ایم که با ورود اتفاقات برق در حال تعمیر است.

وی گفت: در همان ساعات اولیه استاندار هرمزگان با دستور به موقع به فرمانداران و اخذ گزارش از فرمانداران و بخشداران محل کانون زلزله را صادر کردند، چهار تیم ارزیاب و عوامل راهداری و اتفاقات برق در همان ساعات اولیه در محل کانون زلزله حاضر شدند و عمده خسارات جزئی است و گزارش تکمیلی را اعلام خواهیم کرد.

مدیرکل مدیریت بحران در پایان از انسجام کاری مجموعه استانداری و تدبیر و پاسخ به موقع استاندار هرمزگان خبرداد و گفت: حضور میدانی استاندار هرمزگان و ارتباط نزدیک با فرماندهان میدانی صحنه بحران و بازدید میدانی از کانون زلزله توسط مهدی دوستی نشان از روحیه جهادی ایشان دارد و از اقدام به موقع و مدیریت ایشان قدردانی کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار