تابناک-رئیس کل دادگستری هرمزگان از حل مشکل ۵ ساله در خصوص صدور سند مالکیت برای اهالی شهرک آفتاب قشم خبر داد.
کد خبر: ۱۰۳۴۸۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۷ 19 March 2022

به گزارش تابناک هرمزگان، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: همزمان با خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و در راستای تأکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر گره گشایی از کار مردم، مشکل ۵ ساله در خصوص صدور سند مالکیت برای منازل شهرک آفتاب قشم با ورود دستگاه قضایی استان حل شده است.
قهرمانی افزود: به محض اطلاع دستگاه قضایی استان هرمزگان از مشکل به وجود آمده برای ۱۰۰ نفر از مالکان منازل مسکونی در شهرک آفتاب قشم، در راستای احقاق حقوق عامه، کارگروهی از نمایندگان تام الاختیار مالکان و تمامی دستگاه‌های مرتبط مانند اداره ثبت اسناد، شهرداری، دادگستری و منطقه آزاد قشم تشکیل شد و با تقسیم کار در قالب برنامه زمانبندی شده، رسیدگی به مشکلات با جدیت و به صورت مستمر تا حصول نتیجه نهایی و حل و فصل کامل آنها پیگیری شد.
وی تصریح کرد: با پیگیری رئیس دادگستری قشم، اسناد مالکیت منازل مسکونی شهرک آفتاب صادر شده و به نوبت در حال تحویل به مالکان است.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با تأکید بر اینکه اساس کار در قوای سه‌گانه برارتقا همدلی و وفاق در مسیر خدمت‌رسانی به مردم است، از تمام دستگاه‌های مرتبط و متولی که برای رفع مشکل مالکان منازل شهرک آفتاب قشم با دستگاه قضایی همکاری لازم را داشته اند، تشکر و قدردانی کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار