تابناک هرمزگان- محمدرضا پیرحسینلو با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب شد.
کد خبر: ۱۱۵۸۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۲ 23 January 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان// پس از آن که در ۲۲ مهرماه محمدرضا پیرحسینلو به عنوان سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس معرفی شده بود، طی حکمی از سوی محمدرضا موثقی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو وی رسماً به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب شد.

شایان ذکر است پیرحسینلو از مدیران باسابقه‌ی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به حساب می‌آید که در سالیان گذشته سمت هایی همچون مدیرعاملی آلومینای جاجرم، مدیریت مجتمع فروکروم جغتای، معاونت منابع انسانی، بازرسی و امور مدیران سازمان ایمیدرو را بر عهده داشته است.

گفتنی است در زمان سرپرستی وی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس شاهد تسریع در پیشرفت پروژه‌ها و همچنین بهبود روند فرآیندهای سازمانی بوده‌ایم و این مساله رضایت سرمایه گذاران و پرسنل را افزایش داده است.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار