در دومین دوره جایزه صهبا؛
تابناک هرمزگان- در دومین دوره جایزه صهبا و همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر و بهره‌ور زیرمجموعه صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از شرکت صبا فولاد خلیج فارس به عنوان یکی از شرکت های برتر در صندوق بازنشستگی کشوری، تجلیل و قدردانی شد.
کد خبر: ۱۱۵۹۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲ 06 March 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر و بهره‌ور زیرمجموعه صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور دکتر سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران صندوق‌ها و سازمان‌های تابعه این وزارتخانه برگزار شد.

در بخش شرکت‌های «شایسته تقدیر» این همایش، از شرکت‌ صبا فولاد خلیج فارس در زمینه صنعت تولید فلزات پایه با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

ابراهیم جانقربانیان عضو هیأت مدیره و معاون بازرگانی شرکت‌ صبا فولاد خلیج فارس با حضور در این آیین، لوح تقدیر شرکت‌ صبا فولاد خلیج فارس را دریافت کرد.

گفتنی است؛ صبا فولاد خلیج فارس نخستین تولید کننده بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) در ایران و از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ صبا انرژی) است که در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار