تابناک هرمزگان- به مناسبت فرارسیدن روز گرامیداشت مقام معلم و در راستای جهاد تبیین، گروهی از معلمان و فرهنگیان ناحیه یک و دو بندرعباس در قالب اردوهای راهیان پیشرفت از کارگاه ها، امکانات، تجهیزات و پروژه های جاری مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران بازدید کردنده و از نزدیک با مراحل ساخت و تعمیر انواع شناور و سکوهای نفت و گاز آشنا شوند.
کد خبر: ۱۱۶۴۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۶ 29 April 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//بازدید از گروه شناورهای بزرگ ایزوایکو و نحوه کار حوضچه های خشک نوسازی تعمیرات، آشنایی با روند تعمیرات شناورهای غول پیکر ، سیستم های داک و آنداک شناور نظیر سینکرولیفت و داک شناور و آشنایی با نحوه کار این سیستم ها، کارگاههای ساخت و تعمیرات شناورهای متوسط، اسکله ها و پارکینگهای تعمیراتی و سایت ساخت سکوهای نفتی و گازی بخشی از برنامه بازدید این دوره از اردوهای راهیان پیشرفت بود.

یکی از معلمان شرکت‌کننده در این برنامه گفت: خوشحالم که امروز با همکارانم و سایر فرهنگیان منطقه یک بندرعباس افتخار حضور در این مجتمع عظیم و تأثیرگذار را داریم. ما در این مجتمع افراد متخصصی را دیدیم که کارهای بزرگی انجام داده اند و باعث غرور و امیدواری مان بود از نزدیک شاهد چنین اقتدار و خود باوری در شهرمان بودیم. مجموعه ای که نه تنها از خارجی ها چیزی کم ندارد بلکه بسیار بهتر و عالی تر است.

امروز ما در این مجتمع، عظمت، اقتدار، تلاش و عشق به میهن را دیدیم و باور به توان ایرانی را لمس کردیم

این معلم فرهنگی در ادامه گفت: این بازدیدها به ما کمک می‌کند تا دانش‌آموزانمان را با جدیدترین دستاوردهای علمی کشور آشنا کنیم و آن‌ها را برای ورود به دنیای حرفه‌ای آماده سازیم.

مسئولان برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در ایزوایکو اظهار داشتند که هدف از این بازدیدها، تقویت روحیه‌ی خودباوری و امید به آینده در میان معلمان و دانش‌آموزان است. آن‌ها تأکید کردند که این اردوها نقش مهمی در ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جامعه دارند و به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف کمک می‌کنند.

برچسب ها: ایزوایکو
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار