تابناک هرمزگان- شهردار بندرعباس در بازدید از سه پروژه فعال در سطح شهر بندرعباس عنوان کرد: دو تقاطع غیر همسطح و یک پل به عنوان پروژه های شاخص شهر بنام شهدای مدافع حرم خلیل تختی نژاد،رضا زارعی و عبدالحمید سالاری نامگذاری می شوند.
کد خبر: ۱۱۶۶۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳ 07 May 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان// مهدی نوبانی در بازدیدی که با همراهی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس از سه پروژه ی فعال شهر داشتند افزود: با تلاش و کوشش نیروهای خدوم شهرداری و حمایت شورای شهر به زودی شاهد تکمیل و بهره برداری یکی از این سه پروژه خواهیم بود و عملیات تکمیلی دو تقاطع غیر همسطح دیگر با شتاب و سرعت عمل بیشتری پیش خواهد رفت.

شهردار بندرعباس بیان داشت:اهمیت و ضرورت بهره برداری از پروژه های در دست اقدام در شهر بندرعباس به عنوان بندر شاخص اقتصادی و تجاری کشور بسیار مهم است چرا که توسعه شهر باید در همه ابعاد به طور متوازن  پیشرفت شهر را ترسیم کند.
نوبانی گفت:توجه به زیر ساخت های شهر بندرعباس ،توسعه راه ها معابر ،بازگشایی ها، پیاده رو سازی ،تکمیل پیست دوچرخه سواری و سایر پروژه ها عمرانی شهر در حال حاضر در وضعیت مطلوبی می باشند و دغدغه شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری سرعت بخشیدن به عملیات تکمیلی پروژه های شهری می باشد.
مهدی نوبانی اظهار داشت : دو تقاطع غیر همسطح و یک پل به عنوان پروژه های شاخص شهر بنام شهدای مدافع حرم خلیل تختی نژاد ،رضا زارعی و عبدالحمید سالاری نامگذاری می شوند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار