تابناک هرمزگان- سرپرست فرمانداری بندرعباس در جلسه آغاز به کار هیئت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به تدارک ۳۹۴ شعبه اخذ رأی برای مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری، بر ضرورت پاسخگویی فوری دستگاه‌ها به بخشنامه‌های ستاد انتخابات شهرستان تأکید کرد.
کد خبر: ۱۱۶۹۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۸ 29 May 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان//  حبیب بهادری در جلسه هیئت اجرایی شهرستان ضمن عرض تسلیت شهادت آیت الله رییسی و همراهان گفت:بلافاصله پس از وقوع سانحه‌ای که منجر به شهادت رییس جمهور شد، رهبر معظم انقلاب ضمن تاکید بر اینکه خللی در امور کشور پیش نخواهد آمد محمد مخبر معاون اول رییس جمهور را بر اساس اصول ۱۳۱ و ۱۳۲ قانون اساسی، به‌عنوان مدیر قوه مجریه منصوب کردند.
وی مطرح کرد: با توجه به شهادت رئیس جمهور و بر اساس قانون می بایست حداکثر ظرف‏ مدت‏ ۵۰ روز رییس‏ جمهور جدید انتخاب‏ و معرفی شود.
بهادری با اشاره به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ۸ تیر ماه افزود: در راستای اجراي اصل يکصد وسی ویکم قانون اساسی و مواد ۳۸ و ۳۹ قانون رياست جمهوري و تبصره های ذیل آن، حسب اعلام وزير کشور مبنی بر دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هیأت اجرايي شهرستان بندرعباس و بخش های تابعه آغاز به کار کردند.

سرپرست فرمانداری بندرعباس در پایان با اشاره به تدارک ۳۹۴ شعبه اخذ رأی برای مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بندرعباس، بر ضرورت توجه به راهبردهای تعیین شده توسط مقام معظم رهبری تأکید کردند.

انتهای پیام//

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار