معاون‌وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور در دیدار با استاندار هرمزگان مطرح کرد
تابناک هرمزگان-دکتر حمیدرضا خان محمدی شب گذشته طی دیداری با مهندس دوستی استاندار هرمزگان ضمن قدرانی از نگاه ویژه به حوزه مدرسه سازی و آموزش و پرورش در این استان بر لزوم مشارکت هر چه بیشتر صنایع و بنگاه های اقتصادی تاکید کرد.
کد خبر: ۱۱۷۰۱۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹ 18 April 2024

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان// وی در این دیدار با اشاره به اتفاق میمون در حوزه مولدسازی اظهار کرد: احداث مدارس از محل مولدسازی املاک بلااستفاده آموزش و پرورش در هرمزگان برای نخستین بار درکشور افتخاری بزرگ بوده و از محل عواید یک ملک شاهد اضافه شدن 40 کلاس درس تا مهرماه سال جاری به مجموعه آموزش و پرروش استان خواهیم بود.

معاون‌وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه سرمایه‌های راکد می‌تواند گره‌های پروژه‌های نیمه‌تمام را باز کند ، تصریح کرد: مولدسازی زمینه‌ساز افزایش اعتبارات در ساخت، نوسازی و تجهیز مدارس است.

خان محمدی همچنین حمایت استاندارهرمزگان از پروژههای آموزشی را نشات گرفته از نگاه ویژه وی به مقوله  آموزش و پرورش در استان اعلام داشت.

وی ادامه داد: استاندار هرمزگان نگاه ویژه ای به حوزه آموزش و پرورش داشته و از این رو مدرسه سازی در استان شتاب گرفته است.

دوستی استاندار هرمزگان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاشهای ریاست محترم نوسازی مدارس کشور و مجموعه نوسازی مدارس استان اظهار کرد: توجه مجموعه نوسازی مدارس به اتمام پروژههای نیمه تمام ستودنی است و ساخت مدارس در مناطق محروم به تحقق عدالت آموزشی کمک می کند.

 

 

 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار