تابناک- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:مجریان برگزاری انتخابات اصل بی طرفی را سرلوحه خود قرار دهند .
کد خبر: ۹۶۵۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴ 19 May 2021

به گزارش تابناک هرمزگان؛

دکتر علی رئوفی صبح امروز در جلسه مشترک ستاد انتخابات شهرستان های حاجی آباد و بندر خمیر به میزبانی فرمانداری حاجی آباد با همراهی مدیران کل امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی و فرهنگی استانداری با اشاره به اهمیت این شهرستان عنوان کرد: شهرستان حاجی آباد یکی از مهمترین شهرستان های استان با توجه به قرار گیری در مسیر ترانزیت کالا به سراسر کشور است.

وی در همین خصوص افزود: پتانسیل های کشاورزی و معدنی شهرستان حاجی آباد در کنار قرار گرفتن در مسیر ترانزیت کالا اهمیت اقتصادی آن را دو چندان کرده است.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، خاطر نشان کرد: برگزاری شایسته و قانون مند انتخابات مهمترین رسالت وزارت کشور در شرایط فعلی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: انتخابات متعلق به همه است و ضروری است همه برای برگزاری هرچه بهتر این مهم مشارکت کنند.

رئوفی تصریح کرد: دشمنان با همه توان خود اعم از تحریم، فشار اقتصادی و هجمه های رسانه ای برای دلسرد کردن مردم جهت عدم مشارکت در انتخابات تلاش می کنند ان شاءالله با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در انتخابات، کلیه برنامه ریزی های آنها در این زمینه خنثی می شود و به اهداف شوم خود دست پیدا نخواهند کرد و ایران اسلامی با اقتدار و صلابت هرچه بیشتر در عرصه بین المللی حضور پیدا خواهد کرد.


وی گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون مردم برای حفاظت از آرمان ها در صحنه بوده اند و در ۲۸ خرداد ماه با حضور گسترده خود برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب ثبت خواهند کرد و بر اقتدار آن خواهند افزود.

رئیس ستاد انتخابات استان، تصریح کرد: مجریان برگزاری انتخابات رعایت اصل بی طرفی و رعایت انصاف در امر برگزاری انتخابات را سرلوحه خود قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و هیات همراه صبح امروز در بدو ورود به شهرستان حاجی آباد با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا این شهرستان ادای احترام نمود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار