تابناک-محسن رضایی یکی از کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری بر لزوم اقدامات دولت آینده برای بهبود وضعیت و پیشرفت جامعه عشایری تاکید کرد.
کد خبر: ۹۶۵۳۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵ 20 May 2021

به گزارش تابناک هرمزگان،دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی روز بسیج عشایر را تبریک گفت و بر اقدامات موثر دولت آینده برای پیشرفت، رونق اقتصادی، و تعالی عادلانه در جامعه عشایری کشور تاکید کرد.

متن پیام دکتر محسن رضایی به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

رهنمود امام خمینی (ره) که «عشایر ذخایر انقلابند»، به خوبی گویای رویکرد اصولی جمهوری اسلامی ایران به جامعه عشایری کشور است.

همچنین مقام معظم رهبری فرموده اند: «عشایر در جنگ امتحان خوبی دادند، من در میدان جنگ دیدم که چطور با ایمان و با شور و شوق به طرف صحنه‌های جنگ آمدند و در امتحان‌های سخت، خوب و سربلند بیرون آمدند و شهدای زیادی تقدیم اسلام و ایران کردند».

بیست و نهم اردیبهشت، روز بیعت جامعه عشایر با امام خمینی (ره) که به همین مناسبت به نام روز «بسیج عشایر» مزیّن شده را به آحاد شیرزنان و شیرمردان سلحشور و ولایتمدار جامعه عشایر به ویژه به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و بسیجیان عزیز جامعه عشایری کشور تبریک می‌گویم.

امیدوارم در «دولت اقدام و تحول»، با روحیه جهادی، گام‌های موثری برای پیشرفت، رونق اقتصادی، و تعالی عادلانه در جامعه عشایر ـ که نقش بی‌بدیلی در مولفه‌های اقتصادی، فرهنگی اجتماعی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران دارند ـ برداریم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار