تابناک-معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان با اعلام خبر اعزام مشمولان در روز شنبه یکم خرداد ، بر همراه داشتن مدارک هویتی، برگه اعزام و برگه معرفی به مرکز آموزشی توسط مشمولان اعزامی تأکید کرد.
کد خبر: ۹۶۵۴۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳ 20 May 2021

به گزارش تابناک از هرمزگان سرهنگ حسن دستوری زاده در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت : عملیات اعزام مشمولان فارغ التحصیلان دانشگاهی ، دیپلم و عادی در صبح روز شنبه یکم خرداد در خیابان انتظام از مقابل معاونت وظیفه عمومی به مراکز آموزشی تعیین شده انجام می شود.

وی از عموم مشمولان خواست با توجه به اینکه اعزام به مرخصی سربازان در طول دوره به دلیل شرایط موجود و به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، امکان پذیر نمی باشد، کلیه مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشند.

این مسئول انتظامی با تأکید بر حضور به موقع مشمولان در محل اعزام واقع در بندرعباس خیابان انتظام پشت بیمارستان خاتم الانبیاء، از آنان خواست ضمن رعایت نکات بهداشتی، حتما و الزاما مدارک هویتی ، برگه آماده به خدمت، برگ تست غربالگری، برگه معرفی به مرکز آموزش و همچنین وسایل شخصی و اقلام بهداشتی مورد نیاز به همراه داشته و با توجه به اینکه در طول مسيراز صرف غذاي بين راهي دررستوران ها خوداري می شود مواد غذايي خشک بين راهي به همراه داشته باشند .

معاون وظیفه عمومی استان هرمزگان با اشاره به اینکه تاريخ اعزام مشمولين معاف از رزم ( داراي بيماري هاي مزمن آسمي و قلبي و عروقي بصورت سامانه اي تمديد مي شود ازاین گونه مشمولان خواست قبل از حضور درمعاونت وظيفه عمومي استان تاريخ اعزام خودشان رااز طريق دفاتر پليس +10محل سکونت کنترل نمايند.

حسن دستوری زاده با تاکید بر لزوم و ضرورت استفاده از ماسک و دستکش ورعايت نکات بهداشتي توسط مشمولان به منظور حفظ سلامت مشمولين و پيشگيري ازشيوع بيماري کرنا ، به خانواده های مشمولان توصیه کرد با توجه به شیوع بیماری کرونا و اعمال محدودیت های ترافیکی شهری وبه منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و تسریع در عملیات اعزام، از همراهی کردن مشمولان در روز اعزام خوداری کنند.

انتهای پیام/۹۰۶۳

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار